Vekil Gayrimenkul Danışmanlığı olarak elimizde bulundurduğumuz portföylerimizi incelemek için

sitelerini ziyaret edebilirsiniz.

2011 yılından beri aktif faaliyet gösterdiğimiz İstanbul Avrupa yakasında gayrimenkul alanında hizmet sunmaktayken 2021 yılında, gayrimenkul sektörünün uzantıları olarak sunduğumuz diğer faaliyetleri farklı isimlerle markalaştırdık.

Profesyonelce hizmet sunabilmek adına gayrimenkul faaliyetlerimiz için Vekil Gayrimenkul, aynı hizmetlere ek olarak vatandaşlığa dair hizmetleri de ülke dışından gelen müşterilerimize sunmak için Proxy Real Estate, mülk sahipleri için konut yönetimini kolaylaştırmak ve bir çok hizmetin yanında kira garantörlüğü sunmak için alt kiralama faaliyeti yürüttüğümüz ve misafirlerimize kiralık eşyalı daire sunduğumuz PROKİRA ,ve eve dair her soruna çözüm ürettiğimiz ev hizmetleri markamız TETA ile dört birime ayrılarak markalarımızı Vekil Grup çatısı altında birleştirdik. 2022 Ocak ayı itibari ile grup olarak hizmet vermeye başladığımızda, Anadolu yakasına ikinci ofisimizi de açarak İstanbul’un her iki yakasında faaliyet gösteren bir marka haline geldik.

Gayrimenkul sektöründe, özellikle de konut alım satımlarında verilen kararlar, sağlanan destek, danışmanlık çok önemli. Yatırım için alınan konutların yanında ikamet için yapılan satın almada karar vermek, verilen kararın sonuçlarını uzun yıllar boyunca gülük hayatınızın akışını oldukça etkileyecek. Özellikle bu bakımdan sağlanan danışmanlık hizmetinin kıymeti bilinmeli. Biz, Vekil Grup olarak hayatın bir çok yönünü etkileyen gayrimenkul kararlarında satın alma sonrasında da danışanlarımıza ihtiyaç duyacakları desteği sağlıyoruz. Satın aldığınız konutunuza iç mimari alanında deneyimli çalışanlarımızla eşyalandırarak değerini artırıp gelecek olan misafirlere belirli periyotlar için kiralama yapıyoruz. Ve evinizin herhangi bir tamirat, tadilat, renovasyon işlemi gerektiren ihtiyacında da sizinleyiz.

Prokira markamızla sadece mülk sahiplerine kira garantörlüğü değil aynı zamanda eşyalı daire kiralamak isteyen müşterilerimize de hizmet sunuyor ve kiracı ile mülk sahibi arasında köprü görevi kurarak mülkün değerini artırıp kiralıyoruz. Seçeneklerimize erişmek için sahibinden.com, zingat.com, emlakjet.com, gibi sitelerin yanında Çeliktepe‘de bulunan ofisimizi ziyaret ederek de bize ulaşabilirsiniz.

VEKİL GAYRİMENKUL HAKKINDA

VEKİL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI olarak;

Doğru yatırım koşullarını araştırmak ve sunmak,

Alım satım süreçlerini güvenilir, kolay ve hızlı hale getirmek,

Kiralamalarda talepler doğrultusunda en uygun ve en hızlı seçeneği oluşturmak,

amaçlarıyla belirlediğimiz misyonumuz doğrultusunda 2011 yılında ilk adımımızı attık.

Bu misyon çerçevesinde şeffaflık, güvenilirlik ve güler yüz odaklı proaktif hizmet anlayışımız bugünlere gelmemizde en büyük yardımcımız olmuştur. İlk günden itibaren öncelikli hedefimiz olan müşteri memnuniyetini sağlamak için her geri dönüşe büyük önem vermekteyiz ve bu kapsamda müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmaya özen gösteriyoruz. Verdiğimiz hizmet neticesinde de müşterilerimizin gayrimenkul sahibi olmasının, kiralamasının veya kazanç sağlamasının mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu motivasyonumuzla beraber çağın ihtiyaçlarına uygun bir vizyonla, gelişen teknoloji ve değişen koşullar doğrultusunda geliştirdiğimiz iş modellerimiz ve yenilikçi uygulamalarımız ile müşterilerimize hizmet vermeye büyük bir gayretle devam etmekteyiz.

2015 yılından itibaren ise Vekil Gayrimenkul Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerini gerçekleştiren kurumumuz aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası ve Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği üyesidir.

5 Haziran 2018 Tarihli Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmeliğe göre gayrimenkul ofisleri için zorunlu hale getirilen Taşınmaz Ticareti Yetki Belgemiz(Y. B. No: 3401992) ve Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip danışmanlarımızla da yasal ve etik sorumluluklarımızın bilincinde olarak denetime açık bir şekilde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Translate »
error
Takip edebilirsiniz...
Bizi izlemeye devam edin :)
Bizi izlemeye devam edin :)
Profesyonel ağımıza katılmaya ne dersiniz?