VEKİL GAYRİMENKUL DANIŞMANLIĞI olarak;

Doğru yatırım koşullarını araştırmak ve sunmak,

Alım satım süreçlerini güvenilir, kolay ve hızlı hale getirmek,

Kiralamalarda talepler doğrultusunda en uygun ve en hızlı seçeneği oluşturmak,

amaçlarıyla belirlediğimiz misyonumuz doğrultusunda 2011 yılında ilk adımımızı attık.

Bu misyon çerçevesinde şeffaflık, güvenilirlik ve güler yüz odaklı proaktif hizmet anlayışımız bugünlere gelmemizde en büyük yardımcımız olmuştur. İlk günden itibaren öncelikli hedefimiz olan müşteri memnuniyetini sağlamak için her geri dönüşe büyük önem vermekteyiz ve bu kapsamda müşterilerimiz ile sürekli iletişim halinde olmaya özen gösteriyoruz. Verdiğimiz hizmet neticesinde de müşterilerimizin gayrimenkul sahibi olmasının, kiralamasının veya kazanç sağlamasının mutluluğunu ve gururunu yaşıyoruz. Bu motivasyonumuzla beraber çağın ihtiyaçlarına uygun bir vizyonla, gelişen teknoloji ve değişen koşullar doğrultusunda geliştirdiğimiz iş modellerimiz ve yenilikçi uygulamalarımız ile müşterilerimize hizmet vermeye büyük bir gayretle devam etmekteyiz.

2015 yılından itibaren ise Vekil Gayrimenkul Danışmanlığı Tic. Ltd. Şti. olarak faaliyetlerini gerçekleştiren kurumumuz aynı zamanda İstanbul Ticaret Odası ve Tüm Girişimci Emlak Müşavirleri Derneği üyesidir.

5 Haziran 2018 Tarihli Taşınmaz Ticareti Hakkında Yönetmeliğe göre gayrimenkul ofisleri için zorunlu hale getirilen Taşınmaz Ticareti Yetki Belgemiz(Y. B. No: 3401992) ve Mesleki Yeterlilik Belgesine sahip danışmanlarımızla da yasal ve etik sorumluluklarımızın bilincinde olarak denetime açık bir şekilde faaliyetlerimizi yürütmekteyiz.

Instagram
YouTube
YouTube